De gemeente onderhoudt het zwerfafval op C-niveau. Dit betekent dat er een grote hoeveelheid zwerfafval mag blijven liggen.
De regio Gelderland-Zuid wordt doorkruist door mooie grote rivieren en kanalen. Een heerlijke plek voor een picknick of lange wandeling. Maar let op, het is geen zwemwater! Het is namelijk levensgevaarlijk om te zwemmen in de rivieren. Verschillende tragische ongelukken bevestigen dit keer op keer.
U heeft een huis-aan-huis krant Samen Meedoen in Beuningen in de bus gekregen. Deze krant gaat over jeugd, zorg en welzijn en onderwijs in de gemeente Beuningen..
In de zomer kan het gft-afval in uw container gaan stinken en er kunnen zelfs maden en vliegjes in komen. Lees hier 10 tips om dit zoveel mogelijk te voorkomen.
De gemeente gaat zand winnen in het gebied ten zuidoosten van het dorp Beuningen.
Wilt u misschien komen wonen in de Ecowieck? Dan leest u hier meer hierover.
U mag de gemeente vragen om bestuurlijke informatie. Dit staat in de Wet openbaarheid van bestuur (WOB).
Tijdens vorstperioden moet u zelf maatregelen nemen om te voorkomen dat het (gft)afval vastvriest in de container. Containers waarvan de inhoud is vastgevroren kan Dar niet legen. Volg daarom de volgende tips om het vastvriezen tegen te gaan.
Volg ons