Spreek integraal gegevensbeheer je aan? Kom dan bij ons werken! We hebben een vacature voor 32-36 uur per week.
Gemeente Beuningen zoekt voor 24 uur per week een CISO. Kom jij bij ons werken?
We zoeken een Administratief financieel medewerker voor 32 uur in de week.
Iedere tweede maandagavond van de maand organiseert het Alzheimer Café Beuningen een bijeenkomst. Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden.
De cliëntenraad is een onafhankelijke raad die bestaat uit inwoners van de gemeente Beuningen.
Bekijk hier de lijst met gevonden voorwerpen.
Op donderdag 19 en vrijdag 20 december is de Steeg in Ewijk afgesloten voor doorgaand verkeer. We leggen hier een verkeersdrempel aan.
Van woensdag 11 tot en met woensdag 18 december is de Trajanussingel in Beuningen afgesloten voor doorgaand verkeer. We leggen in die periode vier verkeersdrempels aan in de straat. Verkeer kan omrijden via de Hadrianussingel. Omwonenden kunnen hun huis wel bereiken.
Bergbezinkbassins zijn grote kelders die aangesloten zijn op het riool. Als het heel hard regent kan het rioolstelsel het regenwater niet meer afvoeren en loopt het in die kelders. Begin 2020 wordt er gewerkt aan de bergbezinkbassins in onze gemeente.
Volg ons